| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 3000 W |
| Enkratni izpust pare | 180 g |
| Parni sunek | 800 g |
| Prostornina posode | 1,2 l |
| Samodejni izklop |
|
| Brezžični likalnik | Ne |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,6 m |
| Konstanten izpust pare | 180 g/min |
| Likalna plošča | Durilium AirGlide Autoclean |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Smart LED Vision osvetlitev, Smart Steam samodejno sproščanje pare, nastavitve pare na ročaju, snemljiva posoda za vodo |
| Tehnologija | Tehnologija visokega tlaka, Smart Steam, Smart LED Vision |
| Nastavitve moči | Nastavitve pare na ročaju |
| Zmogljivost delovanja | Do 90 minut likanja |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.