| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 3000 W |
| Enkratni izpust pare | 180 g |
| Parni sunek | 750 g |
| Prostornina posode | 1,1 l |
| Brezžični likalnik | Ne |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,6 m |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.