| Tip likalnika | Klasični |
| Moč | 3200 W |
| Enkratni izpust pare | 260 g |
| Prostornina posode | 0,35 l |
| Samodejni izklop |
|
| Dolžina napajalnega kabla | 2,5 m |
| Konstanten izpust pare | 60 g/min |
| Navpična para |
|
| Nastavitve moči | da |
| Masa | 1,45 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.