| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Enkratni izpust pare | 120 g |
| Parni sunek | 280 g |
| Prostornina posode | 1,4 l |
| Brezžični likalnik | Ne |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,6 m |
| Tehnologija | lCalc Clear |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.