| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 2400 W |
| Material likalne plošče | Nerjaveče jeklo |
| Enkratni izpust pare | 230 g |
| Parni sunek | 230 g |
| Prostornina posode | 1,4 l |
| Samodejni izklop |
|
| Brezžični likalnik | Ne |
| Konstanten izpust pare | 110–120 g/min |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Nastavljiva para, nastavljiv termostat, samodejni izklop, kompaktna zasnova, vertikalno likanje, hitro ogrevanje 2 min |
| Zmogljivost delovanja | Dolgotrajno likanje z minimalnim polnjenjem |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.