| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 2400 W |
| Prostornina posode | 1,2 l |
| Brezžični likalnik | Ne |
| Navpična para |
|
| Širina | 21 cm |
| Višina | 27,5 cm |
| Globina | 37,2 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.