| Tip likalnika | Klasični |
| Moč | 2900 W |
| Prostornina posode | 0,3 l |
| Samodejni izklop |
|
| Dolžina napajalnega kabla | 2,5 m |
| Konstanten izpust pare | 50 g/min |
| Likalna plošča | FreeGlide 3D Technology |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Sistem proti kapljanju, Easy Refill, mehki ročaj |
| Tehnologija | FreeGlide 3D, EloxalPlus |
| Material | Plastika, kovina (ročaj in telo) |
| Masa | 1,6 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.