| Tip likalnika | Klasični |
| Moč | 2500 W |
| Material likalne plošče | Keramika |
| Parni sunek | 200 g |
| Prostornina posode | 0,3 l |
| Konstanten izpust pare | 0-50 g/min |
| Likalna plošča | SuperCeramic, FreeGlide 3D |
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Hitro segrevanje, sistem proti kapljanju, natančna konica |
| Tehnologija | FreeGlide 3D |
| Material | Plastika, kovina (telo in likalna plošča) |
| Masa | 1,35 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.