| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 2200 W |
| Material likalne plošče | Keramika |
| Parni sunek | 340 g |
| Prostornina posode | 1,5 l |
| Samodejni izklop |
|
| Dolžina napajalnega kabla | 1,5 m |
| Konstanten izpust pare | 110 g/min |
| Likalna plošča | SuperCeramic, FreeGlide 3D |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Digitalni sistem proti kapljanju, tiha tehnologija, integriran pladenj 2 v 1, enostaven sistem zaklepanja |
| Tehnologija | DoubleSteam, FreeGlide 3D |
| Nastavitve moči | 4 mehanske nastavitve preko gumba termostata |
| Material | Plastika, kovina (telo in likalna plošča) |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.