| Moč | 800 W |
| Število stopenj hitrosti | 6 |
| Nastavki | Mešalni nastavki za kovinsko skledo |
| Število nastavkov | 3 |
| Preprosto čiščenje |
|
| Material | Kovina |
| Material posode | Brušeno nerjavno jeklo |
| Dodatne funkcije | Funkcija pulza, zaščita pred brizganjem, varnostna zapora, shranjevanje kabla, odvod – visoka hitrost |
| Maksimalna količina predelave testa | 1,5 kg |
| Odprtina na pokrovu | Da |
| Prostornina posode | 4 l |
| Širina | 18 cm |
| Višina | 30 cm |
| Globina | 33,5 cm |
| Masa | 6,3 kg |
| Priloženi nastavki/dodatki | Kavelj za gnetenje testa, Metlica za stepanje, Pokrov, Metlica za mešanje |
| Priloženo | Kuhinjski robot, kovinska skleda, nastavki,zaščita pred brizganjem |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.