| Moč | 800 W |
| Vgrajena tehtnica | Ne |
| Število stopenj hitrosti | 6 |
| Maksimalna količina predelave testa | 1,5 kg |
| Odprtina na pokrovu | Ne |
| Prostornina posode | 4 l |
| Širina | 18 cm |
| Višina | 30 cm |
| Globina | 33,5 cm |
| Priloženi nastavki/dodatki | Pokrov, Kavelj za gnetenje testa, Metlica za mešanje, Metlica za stepanje |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.