| Moč | 1.000 W |
| Nastavki | K-Beater, metlica iz nerjavečega jekla, kavljek za testo |
| Število nastavkov | 3 |
| Preprosto čiščenje |
|
| Čiščenje v/na | Nastavki primerni za pomivalni stroj |
| Nastavitve moči | Elektronski nadzor hitrosti |
| Material | Steklo in plastika |
| Material posode | Steklo/plastika |
| Dodatne funkcije | Funkcija zlaganja, možnost uporabe izbirnih priključkov (ribanje, spiraliziranje, sekljanje, mletje), Splashguard za čisto delo |
| Motor/pogon | električni motor |
| Maksimalna količina predelave testa | 1,35 kg |
| Prostornina posode | 5 l |
| Širina | 24 cm |
| Višina | 35,3 cm |
| Globina | 38,5 cm |
| Masa | 8,86 kg |
| Priloženo | Kuhinjski robot kMix Pure White, K-Beater (aluminij), metlica iz nerjavečega jekla, kavljek za testo, Splashguard |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.