| Moč | 1.000 W |
| Nastavki | K-Beater, metlica za stepanje, kavljek za testo |
| Število nastavkov | 3 |
| Preprosto čiščenje |
|
| Čiščenje v/na | Nastavki primerni za pomivalni stroj |
| Nastavitve moči | Elektronski nadzor hitrosti, funkcija zlaganja |
| Dodatne funkcije | Funkcija zlaganja, možnost uporabe izbirnih priključkov za ribanje, spiraliziranje, sekljanje in mletje, zaščita proti škropljenju |
| Motor/pogon | električni motor |
| Maksimalna količina predelave testa | 1,35 kg |
| Prostornina posode | 5 l |
| Širina | 24 cm |
| Višina | 35,5 cm |
| Globina | 38,5 cm |
| Masa | 9,1 kg |
| Priloženo | Kuhinjski robot kMix, K-Beater, metlica za stepanje, kavelj za testo |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.