| Način cvrtja | Vroč zrak |
| Moč | 2.200 W |
| Število posod | Dve |
| Časovnik | Da |
| Število programov | 10 |
| Preprosto čiščenje |
|
| Čiščenje v/na | pomivalni stroj (dodatki in košari) |
| Tehnologija | kroženje vročega zraka (AirFryer), Low Fat priprava, funkcija HOLD |
| Dodatne funkcije | HOLD funkcija, SHAKE Reminder, prozorno okence z notranjo osvetlitvijo, toplotno izolirani ročaji |
| Prostornina | 14 l |
| Prostornina posode 1 in posode 2 | 5,5 in 5,5 l |
| Širina | 43,5 cm |
| Višina | 33,5 cm |
| Globina | 38,5 cm |
| Dolžina kabla | 90 cm |
| Masa | 9,05 kg |
| Priloženo | dve košari z neoprijemljivim premazom, odstranljiva sredinska pregrada, dodatki primerni za pomivalni stroj |
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.