| Vrsta izdelka | Čistilec zraka |
| Primerno za velikost prostora | 40 m2 |
| Avtomatski način delovanja |
|
| Tiho/nočno delovanje |
|
| Vrsta filtra | High Protect 13 |
| Pretok zraka | 220 m³/h |
| Širina | 22 cm |
| Globina | 22 cm |
| Višina | 34,6 cm |
| Masa | 3,02 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.