| Vrsta klime: | stenska klima brez montaže |
| Moč gretja: | 3,7 kW |
| Velikost notranje enote | 29,5 × 79,5 × 20,5 cm |
| Energijski razred hlajenja | A++ |
| Velikost zunanje enote | 46,5 × 69,0 × 31,1 cm |
| Energijski razred gretja | A+ |
| Masa notranje enote | 8,9 kg |
| Moč gretja | 3.700 W |
| Masa zunanje enote | 20,7 kg |
| Moč hlajenja | 3,7 kW |
| Glasnost | 22 dB |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.