| Vrsta klime: | stenska klima brez montaže |
| Moč gretja: | 5,2 kW |
| Velikost notranje enote | 90 x 31 x 22,5 cm |
| Energijski razred hlajenja | A++ |
| Energijski razred | A+ |
| Velikost zunanje enote | 70,8 x 53 x 25,8 cm |
| Energijski razred gretja | A++ |
| Masa notranje enote | 10 kg |
| Masa zunanje enote | 22 kg |
| Moč hlajenja | 5,1 kW |
| Pretok zraka | 850 m³/h |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.