| Vrsta klime: | stenska klima z montažo |
| Moč gretja: | 3,5 kW |
| Velikost notranje enote | 75 x 28,5 x 20 cm |
| Energijski razred hlajenja | A++ |
| Energijski razred | A+ |
| Velikost zunanje enote | 65 x 45,5 x 27,8 cm |
| Energijski razred gretja | A++ |
| Masa notranje enote | 7,5 kg |
| Masa zunanje enote | 18,5 kg |
| Moč hlajenja | 3,4 kW |
| Pretok zraka | 600 m³/h |
| Garancijska doba | 600 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.