| Vrsta klime: | stenska klima brez montaže |
| Moč gretja: | 2,7 kW |
| Energijski razred hlajenja | A++ |
| Energijski razred | A+ |
| Velikost zunanje enote | 64,9 x 45,6 x 24,4 cm |
| Energijski razred gretja | A++ |
| Masa notranje enote | 7,5 kg |
| Masa zunanje enote | 18,5 kg |
| Moč hlajenja | 2,65 kW |
| Pretok zraka | 600 m³/h |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.