| Vrsta klime: | stenska klima z montažo |
| Moč gretja: | 3,42 kW |
| Velikost notranje enote | 79,0 × 27,5 × 19,2 cm |
| Energijski razred hlajenja | A++ |
| Velikost zunanje enote | 71,2 × 27,6 × 45,9 cm |
| Energijski razred gretja | A+ |
| Masa notranje enote | 8 kg |
| Masa zunanje enote | 20 kg |
| Moč hlajenja | 3,4 kW |
| Glasnost | 41 dB |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.