| Vrsta klime: | stenska klima z montažo |
| Moč gretja: | 3,8 kW |
| Velikost notranje enote | 80,2 × 29,5 × 20,0 cm |
| Energijski razred hlajenja | A+++ |
| Velikost zunanje enote | 76,5 × 55,5 × 30,3 cm |
| Energijski razred gretja | A++ |
| Masa notranje enote | 9 kg |
| Masa zunanje enote | 25,5 kg |
| Moč hlajenja | 3,5 kW |
| Pretok zraka | 630 m³/h |
| Glasnost | 55 dB |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.