| Vrsta klime: | prenosna klima |
| Energijski razred | A |
| Moč hlajenja | 3,5 kW |
| Pretok zraka | 350 m³/h |
| Glasnost | 65 dB |
| Površina prostora | 42 m2 |
| Masa | 34 kg |
| Globina | 44,3 cm |
| Širina | 34 cm |
| Višina | 83 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.