| Vrsta klime: | prenosna klima |
| Energijski razred hlajenja | A |
| Energijski razred | A |
| Moč hlajenja | 4,1 kW |
| Pretok zraka | 460 m³/h |
| Poraba energije | 1.575 W |
| Glasnost | 65 dB |
| Površina prostora | 48 m2 |
| Dimenzije (D x V x Š) | 32 × 74,5 × 36,5 cm |
| Masa | 27,5 kg |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
|
| Priloženo | klimatska naprava, daljinski upravljalnik, navodila za uporabo |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.