| Tip zamrzovalnika | Zamrzovalna omara |
| Način postavitve | Prostostoječi |
| Prostornina zamrzovalnika | 280 l |
| Energijski razred | E |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Število predalov/košar | 7 |
| Razred glasnosti | C |
| Letna poraba energije | 249 kWh |
| Glasnost | 41 dB |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 13 kg |
| Zaslon | LED |
| Dodatne funkcije | No-Frost, LED zaslon, Eco način, otroška ključavnica, alarm za odprta vrata, tiho delo, preprosto čiščenje |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Število polic | 4 |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| NoFrost tehnologija |
|
| Širina | 59,5 cm |
| Globina | 65 cm |
| Višina | 186 cm |
| Masa | 64 kg |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.