| Parno pečenje | Ne |
| Vroči zrak | Da |
| Piroliza | Da |
| Mesna sonda | Ne |
| Izvlečna vodila | Da |
| Moč | 2.090 W |
| Zaslon na dotik |
|
| WiFi |
|
| Program žar |
|
| Peka s pomočjo ventilatorja |
|
| Energijski razred | A |
| Osvetlitev | da |
| Preprosto čiščenje |
|
| Glasnost | 49 dB |
| Širina | 59 cm |
| Višina | 59,4 cm |
| Globina | 56 cm |
| Prednja dekorativna plošča | Da |
| Priloženo | 1 globoki pekač s prevleko proti prijemanju živil iz lahko čistilnega emajla, 1 globoki pekač -črni emajl |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.