| Parno pečenje | Ne |
| Vroči zrak | Da |
| Piroliza | Da |
| Mesna sonda | Ne |
| Izvlečna vodila | Da |
| Moč | 3.490 W |
| Zaslon na dotik |
|
| WiFi |
|
| Katalitična obloga na zadnji steni | Ne (notranjost sivi emajl) |
| Program žar |
|
| Hladilni ventilator |
|
| Peka s pomočjo ventilatorja |
|
| Energijski razred | A++ |
| Osvetlitev | 1× halogenska luč (zadaj) |
| Preprosto čiščenje |
|
| Nastavitve moči | temperaturni razpon 30–300 °C, moč žara 2300 W |
| Samodejni izklop |
|
| Glasnost | 44 dB |
| Zaslon |
|
| Dodatne funkcije | hitri zagon, samodejni zaklep, otroška zaščita, indikator preostale toplote, 45 prednastavljenih programov »Assist«, uporaba preostale toplote, opozorilo za čiščenje, Demo mode, Connectivity, vgrezni gumbi |
| Širina | 59,4 cm |
| Višina | 59,4 cm |
| Globina | 56,8 cm |
| Priloženo | 1 globoki pekač iz sivega emajla, 1 rešetka iz nerjavečega jekla, enonivojska izvlečna vodila, Wood screws |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.