| Inverter motor | Ne |
| Tehnologija sušenja | toplotna črpalka |
| Zmogljivost sušenja | 9 kg |
| Funkcije sušenja | zamik začetka delovanja |
| Glasnost sušenja | 64 dB |
| Energijski razred | E |
| Osvetlitev bobna |
|
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Širina | 59,8 cm |
| Višina | 84,6 cm |
| Globina | 60,5 cm |
| Masa | 42 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.