| Vrsta štedilnika | Steklokeramični štedilnik |
| Vrsta pečice | Ventilatorska pečica |
| Prostornina pečice | 66 l |
| Število kuhališč | 4 |
| Kuhalna površina | Steklokeramična |
| Funkcije | 6 funkcij – s pomočjo ventilatorja, tradicionalno kuhanje, električni žar, polovični žar z ventilacijo, booster, spodnje gretje |
| Moč | 8.200 W |
| Širina | 60 cm |
| Višina | 85 cm |
| Globina | 60 cm |
| Masa | 49,9 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.