| Hitrost ožemanja | 1200 rpm |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Zgornje polnjenje perila | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Energijski razred | A |
| Letna poraba energije | 47 kWh |
| Število programov | 15 |
| Tip bobna | PearlDrum |
| Programi pranja | ECO pranje, Bombaž, Hitro pranje, Sintetika, Volna, Posteljnina, Antialergijski, Jeans |
| Funkcije pranja | Predpranje |
| Poraba vode na cikel pranja | 48 l |
| Širina | 60 cm |
| Višina | 85 cm |
| Globina | 53 cm |
| Masa | 61 kg |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.