| Hitrost ožemanja | 1200 rpm |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Zgornje polnjenje perila | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Avtomatsko doziranje | Ne |
| Energijski razred | A |
| Letna poraba energije | 45 kWh |
| Glasnost pranja | 76 dB |
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Širina | 59,5 cm |
| Višina | 84,3 cm |
| Globina | 44,9 cm |
| Masa | 63,5 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.