| Hitrost ožemanja | 1400 rpm |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Zgornje polnjenje perila | Da |
| Inverter motor | Da |
| Energijski razred | A |
| Letna poraba energije | 79 kWh |
| Glasnost pranja | 79 dB |
| Upravljanje na daljavo | Da |
| Programi pranja | Bombaž, ECO pranje, Jeans, Ročno pranje, Sintetika, Barvno, Izpiranje, Občutljivo perilo, Mešano perilo, Hitro pranje |
| Širina | 41 cm |
| Višina | 86 cm |
| Globina | 60 cm |
| Masa | 58 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.