| Vrsta mikrovalovne pečice | Prostostoječa |
| Prostornina mikrovalovne pečice | 20 l |
| Žar | Ne |
| Moč mikrovalov | 700 W |
| Število programov | 8 |
| Funkcije | Hitro odtaljevanje (glede na težo in čas), otroška zaščita |
| Zaslon |
|
| Širina | 45,1 cm |
| Višina | 34,3 cm |
| Globina | 25,8 cm |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.