| Vrsta mikrovalovne pečice | Vgradna |
| Prostornina mikrovalovne pečice | 20 l |
| Žar | Ne |
| Moč mikrovalov | 700 W |
| Število temperatur | 5 |
| Preprosto čiščenje |
|
| Glasnost | 53,6 dB |
| Širina | 59,5 cm |
| Višina | 38,8 cm |
| Globina | 34,7 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.