| Vrsta nape | Kaminska napa Vgradna napa |
| Način delovanja | Možnost recirkulacije |
| Filtracija | Maščobni filter - ALU |
| Pretok zraka | 615 m³/h |
| Upravljanje z dotikom |
|
| Osvetlitev | LED |
| Energijski razred | C |
| Glasnost | 62 dB |
| Širina | 60 cm |
| Masa | 10,25 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.