| Vrsta kuhalne plošče | Steklokeramična |
| Tip kuhalne plošče | Vgradna |
| Število kuhališč | 2 |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Združevanje dveh polj | Ne |
| Funkcije | Funkcija za varnost otrok |
| Širina | 29 cm |
| Globina | 52 cm |
| Vgradne mere širina | 27 cm |
| Vgradne mere globina | 49 cm |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.