| Vrsta kuhalne plošče | Indukcijska |
| Tip kuhalne plošče | Prenosna |
| Število kuhališč | 1 |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Združevanje dveh polj | Ne |
| Funkcije | Funkcija za varnost otrok Časovnik / programska ura |
| Nastavitve temperature | Da |
| Širina | 29 cm |
| Globina | 37 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.