| Vrsta kuhalne plošče | Indukcijska |
| Tip kuhalne plošče | Vgradna |
| Število kuhališč | 4 |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Združevanje dveh polj | Da |
| Funkcije | Funkcija za varnost otrok Časovnik / programska ura Zaščita pred pregrevanjem |
| Nastavitve stopnje moči | 9 |
| Širina | 590 cm |
| Globina | 520 cm |
| Vgradne mere širina | 560 cm |
| Vgradne mere globina | 490 cm |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.