| Vrsta kuhalne plošče | Indukcijska |
| Tip kuhalne plošče | Vgradna |
| Število kuhališč | 2 |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Združevanje dveh polj | Ne |
| Funkcije | Časovnik / programska ura Funkcija za varnost otrok |
| Nastavitve stopnje moči | 9 |
| Širina | 26,8 cm |
| Globina | 50 cm |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.