| Vrsta kuhalne plošče | Steklokeramična |
| Tip kuhalne plošče | Vgradna |
| Število kuhališč | 2 |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Združevanje dveh polj | Ne |
| Skupna moč grelnih elementov | 3 kW |
| Vgradne mere širina | 27,3 cm |
| Vgradne mere globina | 49 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.