| Vrsta kuhalne plošče | Plinska |
| Tip kuhalne plošče | Vgradna |
| Število kuhališč | 4 |
| Način upravljanja | Mehansko upravljanje |
| Združevanje dveh polj | Ne |
| Skupna moč grelnih elementov | 8,9 kW |
| Širina | 59 cm |
| Globina | 52 cm |
| Vgradne mere višina | 4 cm |
| Vgradne mere širina | 56 cm |
| Vgradne mere globina | 48 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.