| Vrsta kuhalne plošče | Indukcijska |
| Tip kuhalne plošče | Vgradna |
| Število kuhališč | 4 |
| Način upravljanja | Upravljanje na dotik |
| Združevanje dveh polj | Da |
| Nastavitve stopnje moči | 3 |
| Širina | 57,6 cm |
| Globina | 51,6 cm |
| Vgradne mere višina | 4,6 cm |
| Vgradne mere širina | 56 cm |
| Vgradne mere globina | 49 cm |
| Dolžina priključnega kabla | 1,5 m |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.