| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 123 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 16 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Zgoraj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 139 l |
| Razred glasnosti | C |
| Letna poraba energije | 147 kWh |
| Glasnost | 38 dB |
| Število predalov/košar | 1 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 2,6 kg |
| Notranja osvetlitev |
|
| Število polic | 3 |
| Material polic | Plastika |
| Globina | 54,5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Višina | 102 cm |
| Masa | 31 kg |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.