| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| Prostornina hladilnika | 96 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 16 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Zgoraj |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 112 l |
| Razred glasnosti | B |
| Glasnost | 35 dB |
| Število predalov v hladilniku | 1 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 2,6 kg |
| Zaslon |
|
| Število polic | 3 |
| Material polic | Plastikas |
| Drugo | Držalo za jajca, pladenj za led |
| Globina | 54,5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Višina | 87,5 cm |
| Masa | 29 kg |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.