| Vrsta hladilnika | S francoskimi vrati |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 305 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 169 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 474 l |
| Razred glasnosti | B |
| Masa | 85 kg |
| Letna poraba energije | 295 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 6 |
| Število predalov v hladilniku | 2 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 24 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 10 h |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Hitro ohlajanje |
|
| Zaslon | Elektronski LED prikazovalnik |
| Dodatne funkcije | FreshConvert predal, ChildLock zaščita, antibakterijsko tesnilo, Super Cool, Super Freeze, Total No Frost, Inverter kompresor |
| Funkcije | Hlajenje, zamrzovanje, hitro hlajenje, hitro zamrzovanje, prilagodljiv predal, otroška zaščita, antibakterijska zaščita |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Število predalov za sadje in zelenjavo | 2 |
| Predal za daljšo svežino |
|
| Število polic v hladilniku | 3 |
| Material polic | steklo |
| Drugo | Antibakterijsko tesnilo, LED osvetlitev, tiho delovanje 35 dB, inox dizajn |
| Globina | 65,3 cm |
| Širina | 83,3 cm |
| Višina | 177,5 cm |
| Masa | 85 kg |
| Priloženo | Hladilnik VOX MD 6110 X E, notranje police, predali, vratne police, zamrzovalni predali, dokumentacija |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.