| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| NoFrost tehnologija |
|
| Prostornina hladilnika | 222 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 86 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Dispenzer za vodo |
|
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 308 l |
| Razred glasnosti | D |
| Letna poraba energije | 235 kWh |
| Glasnost | 42 dB |
| Večkratno kroženje hladnega zraka |
|
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Hitro ohlajanje |
|
| Dodatne funkcije | NoFrost, MultiCooling, Super Cool, antibakterijsko tesnilo, WaterDispenser |
| Samodejno odtajevanje (No-frost) | Da |
| Funkcije | Hlajenje, zamrzovanje, Super Cool, NoFrost, MultiCooling |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Število predalov za sadje in zelenjavo | 1 |
| Predal za daljšo svežino |
|
| Število polic v hladilniku | 4 |
| Število polic v zamrzovalniku | 0 (3 predali) |
| Število polic | 4 |
| Material polic | Steklo |
| Drugo | LED osvetlitev, antibakterijsko tesnilo, MultiCooling, Super Cool, WaterDispenser, zamenljiva smer vrat |
| Globina | 63 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Višina | 188 cm |
| Priloženo | Hladilnik VOX NF4035WE, police, predali, vratne police, dokumentacija |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.