| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 230 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 101 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 331 l |
| Razred glasnosti | C |
| Letna poraba energije | 250 kWh |
| Glasnost | 38 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 3 |
| Število predalov v hladilniku | 1 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 8 kg |
| Notranja osvetlitev |
|
| Indikator za odprta vrata |
|
| Upravljanje | Elektronsko |
| Število polic v hladilniku | 4 |
| Število polic v zamrzovalniku | 2 |
| Globina | 65 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Višina | 186 cm |
| Masa | 62 kg |
| Priloženo | držalo za jajca, pladenj za led |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.