| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Prostornina hladilnika | 126 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 42 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Zgoraj |
| Smer odpiranja vrat | Možnost spremembe smeri odpiranja |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 168 l |
| Razred glasnosti | C |
| Masa | 34 kg |
| Letna poraba energije | 180 kWh |
| Glasnost | 40 dB |
| Število predalov/košar | 1 |
| Število predalov v hladilniku | 1 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 2,6 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 12 h |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Dodatne funkcije | Less Frost tehnologija, Super Freeze, antibakterijska zaščita, možnost spremembe smeri vrat, Zero Clearance |
| Funkcije | Hlajenje, zamrzovanje, Super Freeze, antibakterijska zaščita, enostavno čiščenje |
| Število predalov za sadje in zelenjavo | 1 |
| Število polic v hladilniku | 3 |
| Število polic v zamrzovalniku | 1 |
| Število polic | 4 |
| Material polic | Steklo (hladilnik), jeklo (zamrzovalnik) |
| Drugo | Antibakterijska zaščita, LED osvetlitev, nastavljive police, bela barva, tiho delovanje |
| Globina | 56,5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Višina | 123 cm |
| Masa | 34 kg |
| Priloženo | Hladilnik VOX KG 2340 E, steklene police, plastični predal, vratne police, jeklena polica v zamrzovalniku, stojalo za jajca, posoda za led, dokumentacija |
| Garancijska doba | 60 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.