| Vrsta hladilnika | S francoskimi vrati |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 329 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 159 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Smer odpiranja vrat | Levo, Desno |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 488 l |
| Razred glasnosti | C |
| Letna poraba energije | 298 kWh |
| Glasnost | 41 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 6 |
| Število predalov v hladilniku | 2 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 12 kg |
| Samodejno odtajevanje (No-frost) | da |
| Upravljanje | Mehansko |
| Predal za daljšo svežino |
|
| Število polic v hladilniku | 3 |
| Globina | 74 cm |
| Širina | 83,3 cm |
| Višina | 179,3 cm |
| Masa | 99 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.