| Vrsta hladilnika | S francoskimi vrati, Prostostoječi |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 311 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 156 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 467 l |
| Razred glasnosti | B |
| Letna poraba energije | 290 kWh |
| Glasnost | 35 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 4 |
| Število predalov v hladilniku | 2 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 12 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 10 h |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Hitro ohlajanje |
|
| WiFi |
|
| Zaslon |
|
| Indikator za odprta vrata |
|
| Upravljanje | Elektronsko |
| Število polic v hladilniku | 3 |
| Število polic v zamrzovalniku | 2 |
| Globina | 65 cm |
| Širina | 83,3 cm |
| Višina | 181,5 cm |
| Masa | 85 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.