| Vrsta hladilnika | S francoskimi vrati, Prostostoječi |
| NoFrost tehnologija |
|
| Inverter motor |
|
| Prostornina hladilnika | 449 l |
| Prostornina zamrzovalnika | 254 l |
| Zamrzovalnik |
|
| Položaj zamrzovalnega prostora | Spodaj |
| Ledomat |
|
| Dispenzer za vodo |
|
| Prosojno okno z osvetlitvijo | Ne |
| Energijski razred | E |
| Prostornina | 703 l |
| Razred glasnosti | C |
| Letna poraba energije | 365 kWh |
| Glasnost | 37 dB |
| Število predalov v zamrzovalniku | 2 |
| Število predalov v hladilniku | 3 |
| Zmogljivost zamrzovanja v 24 urah | 12 kg |
| Polica za steklenice |
|
| Notranja osvetlitev |
|
| Shranjevalni čas ob motnjah | 12 h |
| Hitro zamrzovanje |
|
| Hitro ohlajanje |
|
| WiFi |
|
| Zaslon |
|
| Indikator za odprta vrata |
|
| Upravljanje | Elektronsko |
| Predal za daljšo svežino |
|
| Število polic v hladilniku | 3 |
| Predal za razkuževanje |
|
| Globina | 74,8 cm |
| Širina | 90,5 cm |
| Višina | 190 cm |
| Masa | 153 kg |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.